SALG OG BUTIKK

Magne Fjermeros

Magne Fjermeros
Salg Båt / Motor
Tlf: 468 42027
magne@kbm.no

Steffen Eidstø

Steffen Eidstø
Butikksjef
Tlf: 468 28672
steffen@kbm.no

Geir Madland

Geir Madland
Salg
Tlf: 400 36405
geir@kbm.no

Martin Holmbakken 
Salg
Tlf: 400 36400
martin@kbm.no

Tom Harry Langenes
Varemottak / Pakkedisk
Tlf: 400 36401
pakkedisk@kbm.no

 

VERKSTED

Erik Olsen

Erik Olsen
Serviceleder
Tlf: 400 36402
erik@kbm.no

Hege Benham
Kundemottak
Tlf: 400 36403
kundemottak@kbm.no

Marius Bergin

Marius Bergin
Mekaniker

Jan Adalberon
Mekaniker

Martijn van den Bosch
Mekaniker

Krzysztof Jozef Bak

Krzysztof Bak
Opplag / Skrog / Kranløft

Trond Breland
Hjelpearbeider

Leon Strand
Lærling

 

ADMINISTRASJON

Eilif Pedersen

Eilif Pedersen
Daglig leder
Tlf: 400 37797
eilif@kbm.no

Olav Stendal

Olav Stendal
Kontorsjef
Tlf: 468 28425
olav@kbm.no


Kristiansand Båt og Motor - KBM

KBM er et av Norges største Volvo Penta verksteder lokalisert sentralt i Kristiansands skjærgård. Vi er en komplett leverandør av båttjenester med fokus på salg, service, reparasjoner og oppgradering / ettermontering av utstyr.

Volvo Penta, Mercury Flipper, Falcon og Pioner er våre hovedmerker. Dessuten tilbyr vi innendørs vinteropplag i frostfrie haller med plass til ca 150 båter fra 10 til 60 fot. 

Vårt viktigste fortrinn er god og bred kompetanse innen båtfaget med hovedfokus på Volvo Penta og Mercury. Ved KBM har vi også fokus på et godt arbeidsmiljø og staben består av flere godt motiverte, serviceinnstilte og dyktige medarbeidere.

Ved vår lokalisering på Andøya Industripark i Vågsbygd har vi et romslig flytebryggeanlegg med kaikran og stortruck. Totalt disponere vi ca 5000kvm fordelt på store opplagshaller, verksted, butikk, nybåtutstilling og kaiområde. Dette gir effektiv drift og god service for våre private- og næringskunder.

KBM er også Norboat autorisert!  Norboat er Norges Båtbransje Forbund og bidrar godt til å stadig heve standarden i bransjen.

Åpningstider

Butikk
Mandag - Fredag: 08:00 - 16:00
Torsdager i perioden mai - august 08:00 - 17:00
Lørdag: Stengt
 
Verksted
Mandag - Fredag: 08:00 - 15:30
Lørdag: Stengt

Del denne siden:

Del p Facebook Del p Twitter Del p LinkedIn Del p Google+

Kristiansand Båt og Motor AS

Andøyveien 27
4623 Kristiansand

Kontakt

Telefon: 38 05 81 00
E-post: post@kbm.no

Firmainformasjon

Org. nr: 996629023

Webdesign ©2016-21 Web Norge. Foto ©2016-21 Web Norge / Kristiansand Båt og Motor.